Playlist

PLAYLIST - Březen 2015

1. dubna 2015 v 22:22 | Lucy
Zdravím všechny! :)
Tak jo, je tu další playlist - omg vážně to utíká. :D Blíží se přijímačky - já jsem naštěstí už v prváku tak se tím nemusím nervovat, ale všem, kteří toto čtou a jsou v devítce, tak přeju hodně štěstí a nezapomeňte - cestou na přijímačky hodně aktivně dýchejte. :D Tak jo, konec keců a jde se na songy. ;) Dneska takovej herní/filmovej/seriálovej speciál. :D Nemusíte se dívat na ta videa, když tu hru/film/seriál neznáte, stačí poslouchat. :3 A ano vím, že je většina jen od jednoho týpka. :D Ale on prostě umí skvěle zpívat i psát!

1. Vampire Diaries - 5x02 Music - Plumb - Don't Deserve You

PLAYLIST - Únor 2015

2. března 2015 v 14:51 | Lucy
Zdravím všechny! :)
Tak je tu opět konec měsíce... (no dobře, vím, že je už nový měsíc, ale dřív jsem to nestihla :D) to to ale rychle utíká, co? :) No a jak jsem slíbila, zde je můj další playlist. ;) Určitě napište do komentáře, jak se vám písničky líbí. :) PS: Nejdou po sobě podle oblíbenosti. :)

1. Rea Garvey - Oh My Love

PLAYLIST - Leden 2015

30. ledna 2015 v 11:49 | Lucy
Zdravím všechny!
Dneska jsem si pro vás připravila můj playlist za Leden - budu se snažit vždy na konci měsíce zveřejnit písničky, které jsem v něm poslouchala nejvíce, řekněme 10 songů ^^ Písničky nejdou po sobě podle oblíbenosti! :) Budu ráda za komentář nebo hodnocení. :)

1. AudioMachine - Akkadian Empire
 
 

Reklama