Ostatní

The Lie We Live | Video na zamyšlení

13. července 2015 v 14:46 | Lucy
Ahojte! :)
Dneska jsem tu jenom na skok, abych vám ukázala tohle video... na Youtube je sice už přes 5 měsíců, ale já ho objevila až dnes - a snažím se ho sdílet jak jen to jde. :) Pokud nerozumíte anglicky, můžete si zapnout české titulky. :) Ale vážně všem doporučuju ho zhlédnout... je to hodně na zamyšlení a může se změnit váš pohled na svět. :) Takže si PROSÍM udělejte těch pár minut času a mrkněte na to... nebudete litovat, to slibuji. :) Toť vše, mějte se a užívejte si prázdniny!

Happy Father's Day ♥

21. června 2015 v 13:32 | Lucy

Ahojte! :3
Tak dneska je Den otců... vím, že se to v ČR moc neslaví, ale já měla tak nějak potřebu minimálně mému taťkovi popřát, když už se rodiče rozvedli a já u něj jsem tento víkend. :) Taky jsem mu včera vytvořila takovej malej "dárek" - abych to vysvětlila, můj tatík se hodně zajímá o vesmír tak mě napadlo, že bych mohla něco takového zkusit. :D A protože jsem si přesně pro tuhle příležitost dovezla grafickej tablet, zapnula jsem program Paint Tool SAI a už se jelo. :D A mně se ten výslednej obrázek celkem líbí - stejně jako tátovi. :) Ostatně, můžete si ho prohlédnout sami (viz. níže) a napsat vaše názory. :) Jinak to je vše a mějte se hezky! ♥ PS: Další část GoT challenge se pokusím dát zítra, přes víkend jsem trochu nestíhala, tak snad mě neukamenujete. :D


Citáty | True...

25. května 2015 v 13:20 | Lucy

Ahojte!
Poslední dobou se toho kolem mě děje tolik, že to už nedokážu ani spočítat... většina mých přátel má v tuto dobu velké problémy a já jim musím být ještě větší podporou... nikdy mi to nedělalo problém, vždycky jsem byla ta, která si je vyslechla a poradila. Jistě, přes facebook je to jednoduché, ale v reálu je to těžší, protože ne každý můj úsměv je tak upřímný, jak bych si přála. Skoro nikdo totiž neví, že ani já nejsem v životě teď moc šťastná, mám hodně starostí, ale málokomu se s tím můžu vůbec svěřit... no, možná nejde o to, že bych nemohla, spíše nechci, protože ať je to jak chce, jsou to moje problémy, se kterými jsem se vždycky vyrovnala sama a hodlám v tom pokračovat. :) Důvodem tohohle článku ale není moje "vypisování se z problémů" - chci sem napsat několik citátů, které se mi v poslední době zalíbily a jsou podle mě celkem pravdivé. :) ... have fun!


Pokud stojíš před rozhodnutím a nevíš si rady, jednoduše si hoď mincí. Ne proto, že by měla rozhodnout za tebe, ale pro ten moment, kdy je ve vzduchu - a ty najednou víš, v kterou možnost doufáš.

V současnosti žijeme v reakci, kterou jsme vytvořili v minulosti. A nyní, právě teď si tvoříme budoucnost.

Život je karetní hra, v níž srdce mnohdy není trumfem.

Tento svět je komedií pro ty, kteří myslí a tragédií pro ty, kteří cítí.

Není mocnějšího léku než naděje. Nejnepatrnější známka pochyby ve tváři či v hlase lékařově může stát pacienta život.

Slzy, které ženy prolily od potopy světa, by vystačily na novou potopu.

Smutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.

Hudba jsou vaše zkušenosti, vaše myšlenky, vaše moudrost. Pokud ji neprožíváte, nikdy z vás žádná nevyjde.

Člověk je si vždycky spíš více vědom svých individuálních útrap, než své surovosti vůči těm druhým.

TOP Seriály | Doporučeno

10. března 2015 v 13:32 | Lucy
Zdravím všechny! :)
Tak dneska tu mám seznam seriálů, které naprosto žeru a všem vám je tady a teď doporučuju! :D Pokud nějaký z nich neznáte, okamžitě si ho jděte pustit, protože vás ujišťuju, že je naprosto super! :D Jo a neodsuzujte mě za to, že nesleduju takový ty klasiky (Teorie velkého třesku, PLL, Jak jsem poznal vaši matku,...) - mě prostě nebaví, nemůžu za to. :D PS: Tentokrát JDOU seriály podle oblíbenosti! :)

1. Hra o Trůny (Game of Thrones)

Outfits #Polyvore

26. února 2015 v 13:40 | Lucy
Zdravím všechny! :)
Nějak mě začalo bavit tvořit outfity na stránce Polyvore, takže jsem se rozhodla, že sem nějaké přidám. :) Have fun!

Wanna be AFFS?

22. února 2015 v 14:26 | Lucy

Zdravím všechny!
Tak dneska tu mám článek pro ty, kdo by se mnou chtěli jít do AFFS/SB... :) Více níže ↓↓↓


Pravidla:
• Obíhat alespoň 3x týdně (já obíhám ob den, někdy častěji)
• Psát komentáře k článku (já píšu)
• Být aktivní (já se budu snažit)

Souhlasíte? Tak napište do komentáře následující:
• Přezdívka
• Blog
• O čem je tvůj blog?
• Jak často budeš obíhat?

Odepíšu ti na blog, jestli tě beru nebo ne - záleží na tom, jak se mi tvé články budou líbit a jak na mě celkově bude tvůj blog působit. :) Budu ráda za každý komentář a své AFFS budu zapisovat do menu. ;)

Štěstí či neštěstí? #Friday 13th

13. února 2015 v 12:18 | Lucy

Zdravím všechny!
Jak každý nejspíš ví, dnes je pátek 13. - pro někoho den jako každý jiný, ale pro ty pověrčivé to je už trochu něco jiného. :D Upřímně já nevím, kam se zařadit, protože... já jsem taková zvláštní liga. Nemyslím si, že je tento den nositelem smůly, pro mě to je většinou - když už - štěstí (zvlášť když na něj mám taky občas svátek), ale zároveň je tu taková moje malá část, která prostě tenhle den nebere úplně jako každý jiný. Mám pořád takový pocit, že se něco semele, ať už dobrého nebo zlého, každopádně většinou se tak taky stane. :D
Abych se vám přiznala, za posledních několik let jsem každý tento zvláštní den pozorovala chování ostatních lidí, četla články, statusy na FB a tak nějak prostě zkoumala, v čem se to liší od jistých obyčejů našeho každodenního života, či jak to nazvat. Nakonec jsem zjistila, že pátek 13. JE dnem smůly pouze pro ty, kteří na to VĚŘÍ. Sami se tak obávají chyby a toho, že neuspějí kvůli vlastní pověrčivosti, že se tak mnohdy opravdu stává. :) A na druhou stranu ti, kteří věří na opak, nakonec je pro ně tento den stejný jako kdykoli jindy. :) Nebo lepší. :)
Když o tom tak přemýšlím, mě občas vcelku vytáčí, že tohle pořád všichni řeší a právě v tento den se celej facebook zaspamuje přihlouplýma statusama o tom, jak doufají, že se jim nic nestane, nebo že mají psát test a snad nedostanou za 5 nebo nevím. :D A každopádně, já to tady teď "řeším" taky. :D Takže jen pro shrnutí chci říct, že dnes je v podstatě den jako každý jiný a není důvod se obávat. ;) Ale pokud na to neštěstí věříte tak... hodně štěstí! :D

#Wattpad - začínám psát

8. února 2015 v 11:05 | Lucy

Zdravím všechny!
Dnešní článek bude jen takový krátký - informační. Začala jsem publikovat na Wattpadu, prozatím to je pouze fan fikce s postavami z Avengers (Loki, Tony Stark, Thor...), ale plánuju tam i normální povídky. :) Budu ráda za návštěvu a popřípadě, pokud se bude líbit, tak za follow, komentář nebo hodnocení. :) Mimochodem: omlouvám se, že dneska toho nebude víc, ale trochu nestíhám. :D Tak snad nevadí a uvidíme se příště. :) Prozatím se mějte! ^^

Odkaz na můj profil: http://www.wattpad.com/user/Tauri-a
 
 

Reklama