Grafika

POZASTAVENÍ + moje dnešní kresba

16. září 2015 v 22:54 | Lucy
Ahojte!
Ok, sice jste si toho už asi všimli, ale i tak to musím provést oficiálně... pozastavuji blog na dobu neurčitou! Mám teď příliš mnoho povinností a koníčků, kterým se musím/chci věnovat a na blog nemám příliš času. Navíc už skoro vůbec netuším, co bych sem přidávala. :) Doufám, že se nebudete zlobit, pokud vám bude scházet něco z mé tvorby, najdete mě stále na Wattpadu, kam se snažím přidávat. :D Snad mě pochopíte a prosím všechny AFFS, aby si mě nemazali (pokud jste to už neudělali)... předem díky všem! :)
Druhá část tohoto článku se týká mé grafické kresby... byla to práce na asi 45 minut a byla to kresba tak trochu na zakázku/úkol/challenge, říkejte si tomu jak chcete. :D Jedná se o růži - moji druhou růži, co jsem kdy zkoušela kreslit a tentokrát jsem zkoušela úplně nový způsob a myslím, že to není tak špatné. :) Každopádně to už posuďte sami. PS: Přísný zákaz kopírování!! ;)
Loučím se s vámi, mějte se!♥

My Graphics | Favourite Villain

4. července 2015 v 9:57 | Lucy
Ahojte!
Než začnu mluvit k článku, musím se vám omluvit, že jsem tady tak dlouho nebyla (a že jsem neobíhala AFFS, slibuji, že to hned napravím), ale znáte to, začaly prázdniny a než se z toho člověk vymotá, uplyne týden a nic se za tu dobu vlastně nestihne. :D Mimochodem, neptejte se mě na vysvědčení, trochu jsem to flákala a tak nějak to i pak vypadalo... :D
Ale teď konečně k tématu. Poslední dobou hodně koukám na seriál Heroes (teď se dívám už podruhé, jak moc mě chytl, a pokud ho neznáte, rozhodně doporučuji!) a už dvakrát jsem se pokoušela kreslit hlavního záporáka - uznávám, že druhou kresbu jsem raději ani nedokončila, ale to je vedlejší. Včera jsem se teda rozhodla, že bych to mohla zkusit přes grafickej tablet (upozorňuji, že jsem přes něj ještě nikdy nekreslila žádné postavy, takže to byla úplně nová zkušenost). Výsledek vidíte níže, mě se to celkem líbí kromě faktu, že si dotyčnej není vůbec podobnej. :D Ale tak, kdyžtak předstírejte, že to nemá být někdo konkrétní. :D Určitě napište do komentářů svůj názor i rady, budu moc ráda. :) Prozatím se mějte!


Čas: cca 4-5 hodin
Program: Paint Tool SAI
Název/Jméno: (původně) Gabriel Gray neboli Sylar

My Graphics | Blue eye

16. dubna 2015 v 17:49 | Lucy
Ahojte! :)
Sice jsem to sem nejdřív nechtěla dávat, ale nakonec to stejně udělám... :D Takže po dvou letech jsem oprášila (doslova) svůj grafický tablet a zkusila jsem nakreslit v Paint Tool SAI oko. :D Jenom taková blbost, abych se s tím programem naučila - mě se celkem líbí, zatím snad nejhezčí oko, co jsem kdy nakreslila - co říct, oči kreslit neumím, takže se raduju i z tohohle. :D Budu ráda za názor - vím, že tam jsou chyby, především vím, že ten koutek je moc "špičatej" a prostě tak v reálu nevypadá a ty řasy nejsou tak husté, ale už se mi to nechtělo opravovat. -.- :D No tak snad se bude líbit a když ne, napište mi prosím, co zlepšit. :) Díky předem. :)

 
 

Reklama