Fan Fikce

Elven Revenge #FF - Zaklínač (+ moje kresba)

10. srpna 2015 v 19:53 | Lucy

Ahojte! :)
Brzy se snad konečně budu moct dát k opětovnému obíhání AFFS - omlouvám se, že mi to trvalo fakt dlouho, ale jak jsem psala minule... kvůli té události jsem neměla moc čas ani náladu na nic. :)
Ale dnes tu jsem kvůli něčemu zcela jinému. :) Konečně jsem se dokopala k tomu, abych začala publikovat FF na Zaklínače (konkrétně na PC hru Zaklínač 2, ale kdo nehrál, může číst také, nijak to nevadí, jen musím varovat před občasnými spoilery). Kapitoly nebudou nijak dlouhé a celý příběh má podle plánu dosáhnout kolem 15 kapitol. Pokud se někdo z vás rozhodně opravdu číst, budu ráda za přečtení, názory a případné votes. :)
V celém článku naleznete další INFO. ^^

Wattpad | INFO | Secret Powers 1 + 2

11. července 2015 v 15:35 | Lucy

Ahojte! :3
Nevím, jestli je tady někdo, kdo čte moje příběhy na Wattpadu, ale ať je odpověď jakákoli, je to celkem jedno. Ráda bych se vyjádřila k fan fiction, kterou jsem před pár týdny dopsala a k jejímu plánovanému pokračování... (více c. č.)

Co plánuji? #Wattpad

14. března 2015 v 9:04 | Lucy

Zdravím všechny!
Jak si můžete někteří pamatovat, před necelým měsícem jsem psala článek o tom, že začínám publikovat na Wattpad (můj profil: http://www.wattpad.com/user/Tauri-a). Tento článek bych ráda věnovala tomu, co na něj teď publikuju a co na něj publikovat plánuji. Ještě než se do toho pustím, musím se omluvit za to, že články vycházejí tak málo často, ale víc bych to už asi nestíhala a po pravdě ani nemám tolik nápadů, abych si vystačila na nějakou delší dobu. :D Takže snad vám to nebude tolik vadit a pro více informací klik na celý článek! :)

Hidden Blade #FF - Assassin's Creed

6. března 2015 v 13:37 | Lucy
||♥.♥||

Zdravím všechny! :)
Dneska jsem se rozhodla, že vám tady zveřejním mou fan fiction na PC hru Assassin's Creed, kterou jsem téže zveřejňovala na Wattpadu, ale tam jsem měla nějaké problémy s nastavením soukromí, takže to nakonec zveřejním i tady. :) Chci jen upozornit, že na tohle téma jsem psala poprvé, takže to nebude nic extra úžasného, ale snaha se cení, ne? :) A vím, že se to asi nebude líbit všem, především proto, že předpokládám, že většina z vás tuto PC hru, tudíž ani postavy, které se v povídce vyskytují, neznáte... ale to nevadí, i tak bych byla ráda za přečtení a ohodnocení. :) Doufám, že se bude líbit a have fun! :)
PS: Ještě bych měla popsat obrázky, které vidíte výše - vlevo je samotná Hidden Blade (Skrytá čepel, jen pro představu, aby ti, co AC neznají, tušili, jak vypadá) a vlevo pak můj drahý Ezio Auditore, hl. mužský hrdina této jednodílovky. :)♥
PPS: Kdyby to někomu z kontextu nedošlo, upozorňuji, že Assassíni a Templáři jsou odvěcí nepřátelé - velmi důležitá informace! :D

 
 

Reklama