Květen 2015

Citáty | True...

25. května 2015 v 13:20 | Lucy |  Ostatní

Ahojte!
Poslední dobou se toho kolem mě děje tolik, že to už nedokážu ani spočítat... většina mých přátel má v tuto dobu velké problémy a já jim musím být ještě větší podporou... nikdy mi to nedělalo problém, vždycky jsem byla ta, která si je vyslechla a poradila. Jistě, přes facebook je to jednoduché, ale v reálu je to těžší, protože ne každý můj úsměv je tak upřímný, jak bych si přála. Skoro nikdo totiž neví, že ani já nejsem v životě teď moc šťastná, mám hodně starostí, ale málokomu se s tím můžu vůbec svěřit... no, možná nejde o to, že bych nemohla, spíše nechci, protože ať je to jak chce, jsou to moje problémy, se kterými jsem se vždycky vyrovnala sama a hodlám v tom pokračovat. :) Důvodem tohohle článku ale není moje "vypisování se z problémů" - chci sem napsat několik citátů, které se mi v poslední době zalíbily a jsou podle mě celkem pravdivé. :) ... have fun!


Pokud stojíš před rozhodnutím a nevíš si rady, jednoduše si hoď mincí. Ne proto, že by měla rozhodnout za tebe, ale pro ten moment, kdy je ve vzduchu - a ty najednou víš, v kterou možnost doufáš.

V současnosti žijeme v reakci, kterou jsme vytvořili v minulosti. A nyní, právě teď si tvoříme budoucnost.

Život je karetní hra, v níž srdce mnohdy není trumfem.

Tento svět je komedií pro ty, kteří myslí a tragédií pro ty, kteří cítí.

Není mocnějšího léku než naděje. Nejnepatrnější známka pochyby ve tváři či v hlase lékařově může stát pacienta život.

Slzy, které ženy prolily od potopy světa, by vystačily na novou potopu.

Smutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.

Hudba jsou vaše zkušenosti, vaše myšlenky, vaše moudrost. Pokud ji neprožíváte, nikdy z vás žádná nevyjde.

Člověk je si vždycky spíš více vědom svých individuálních útrap, než své surovosti vůči těm druhým.

#2 Recenze - Divergence

20. května 2015 v 19:30 | Lucy |  Recenze

Recenze v celém článku ↓↓↓

Avengers: Age of Ultron ♥

4. května 2015 v 22:03 | Lucy |  Deník

Ahojte!
Moc se vám omlouvám, že dlóuho nebyly žádné články, ale vůbec teď tak nějak nestíhám a nemám náladu na psaní... nejhorší na tom je, že nápadů mám hafec, ale prostě se mi nějak nechce. :D Takže moc se omlouvám, teď možná ty články nebudou vychátet tak často, jak bych si přála... no ale teď k tématu. :) V sobotu jsem byla v kině na Avengers: Age of Ultron a byla to jednoduše... DO-KO-NA-LOST!! ♥ Samozřejmě, pokud jste ho ještě neviděli, ale vidět ho chcete, možná tohle ani nečtěte, protože to bude plné spoilerů. :D Ale je to na vás, jen na vlastní nebezpečí! Napsala bych své názory konkrétně ke všem postavám... více v c.č. :)